Diskusní téma: SK Tlustice

Datum: 03.11.2011

Vložil: Standa B. ml.

Titulek: Statistika

Mírně jsem poupravil publikovanou statistiku přístupů. Uvědomil jsem si chybu, která se mi vloudila při první analýze. Nyní je vše v pořádku. Stránky jsou navštěvovány víc než jsem uváděl v první verzi, což nás může jen těšit :). Za 2 měsíce mít přes 1200 návštěv je myslím si slušný výsledek.

Standa

Datum: 21.09.2011

Vložil: burky starší

Titulek: Okresní přebor

Nazdar všichni,
tak je to tady . Náš areál bude v televizi . 28.9, tady bude natáčet režisér Honza Prušinovský / bývalý střelec Zadní Třebáně/, záběry do filmu "Okresní přebor". Jsme rádi že si vybral z mnoha stadionů právě náš - tlustický. V kolik hodin by se mělo točit není 100%, ale snad kolem 10 či 11 hodiny, budete-li chtít vidět Jardu Kužela, zdravotníka Ádu či trenéra Luňáka tak se přijdte podívat, možná Vás kamera taky zabere a stanete se náhle filmovou hvězdou.
Smlouva je podepsána a klidně zveřejníme i částku, žádné miliony to nejsou , za den přípravy, den natáčení a den úklidu ve Sportovním areálu SK Tlustice bude vyinkasováno 6000 Kč.
A naše Tlustice - vesnička malá, středisková bude mít aspoň nějakou reklamu .
Náš naše hřiště bude domovem mančaftu SK Doudleby

Tak se mějte - Burky starší - sekretárium

Datum: 19.09.2011

Vložil: zebro

Titulek: aa

Josef Pos starší R.I.P !

Datum: 14.09.2011

Vložil: Standa B. ml.

Titulek: Historická fotogalerie

Dovoluji si vás upozornit na fotogalerii v sekci "O nás" --> "Historie SK", občas to je hodně zajímavý:) Čekají na vás mladí matadoři dnešní doby (Dolajs atd. :) ). Ostatní fotogalerie z historie je v sekci "Odkazy" --> "Ostatní fotogalerie"

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Přidat nový příspěvek