Diskusní téma: SK Tlustice

Datum: 11.06.2012

Vložil: Paci

Titulek: Brigáda

Čau,
v letošním roce opět nadešla doba úpravy povrchu brankovišť, aby se mi lépe padalo :-). Tudíž ve středu 13.6. od cca 15,00 nastoupí mechanizace a připraví brankoviště pro pokládku travního koberce.
To zásadnější přijde okolo 17,00 kdy je potřeba trávu položit a hlavně vyložit z auta. Proto výbor SK Tlustice prosí hráče A+B k podání pomocné ruky.

Díky

výbor

Datum: 11.06.2012

Vložil: Standa B. ml.

Titulek: Re: Brigáda

Zdravím,

musím se omluvit z brigošky. Tou dobou budu někde na cestě do Brna. Tak ať se vám daří. :)

Datum: 06.06.2012

Vložil: Honza V.

Titulek: Pozvánka na finále OP mladších žáků

POZVÁNKA:

Zveme Vás tímto na finálové utkání Okresního přeboru mladších žáků:
SK TLUSTICE - HÝSKOV/ CHYŇAVA
Kdy: úterý 12.6.2012 od 17:30
Kde: hřiště SK Tlustice
Mladší žáci SK Tlustice

Datum: 20.05.2012

Vložil: Standa B.ml.

Titulek: Změna střelců ve 2 zápasech

Po včerejších večerních konzultacích se zjistilo, že jsem dvakrát mylně zapsal střelce našich gólů.

1, V zápasech Žebrák - Tlustice dal náš druhý gól Michal Říha (nikoliv Honza Ungr)
2, Trubín - Tlustice - náš druhý gól dal Honza Ungr (nikoliv Ondra Šoch)

Toť vše.

Standa B-

Datum: 14.05.2012

Vložil: Standa B.ml.

Titulek: Anketa "Hvězda B-týmu"

Anketu o "Hvězdu B-týmu" vyhrál s náskokem 4 hlasů předseda SK - Marek Hasman. Druhý skončil Petr "Líza" Lizec, který byl pasován na jednoho z favoritů a zpočátku ankety vedl. Třetí je nejlepší střelec B Honza Steiner a čtvrtý Tomáš Dumský. Celkový počet hlasů byl 17.

Výsledky:
1. Marek Hasman - 9hlasů
2. Petr Lizec - 5hlasů
3. Honza Steiner - 2 hlasy
4. Tomáš Dumský - 1hlas

Datum: 17.04.2012

Vložil: Standa B.ml.

Titulek: Konec ankety

Upozorňuji, že 20.4. končím stávající anketu.

Datum: 21.04.2012

Vložil: Standa B.ml.

Titulek: Re: Konec ankety

Vyhlášení výsledků ankety MANEKÝN "A" TÝMU. Hlasování bylo napínavé až do samého konce. Mám podezření, že si Zdeněk zaplatil nějaké hlasy, protože jakmile jsem oznámil datum konce ankety, rychle mu jich několik přibylo :) Na jeho obranu ale nutno podotknout, že celou dobu byl ve vedení a po prvních dnech se pasoval do jasného favorita. Hlasoval rekordní počet čtenářů našeho webu.

Konečné výsledky:

1. Zdeněk Dolínek - 8 hlasů
2. Honza Ungr - 6 hlasů
3. Pavel Bláha - 4 hlasy
4. Jirka Keckstein - 2 hlasy
5. Pavel Ungr - 1 hlas.

Na vítěze čeká věcna cena od partnera soutěže. Jeho jméno si ale nechám pro sebe. Pro Zdeňka to bude překvapení :) Sportu zdar.

Datum: 11.04.2012

Vložil: Standa B.ml.

Titulek: Kometa

Pro všechny fanoušky Plzně :)

https://www.youtube.com/watch?v=SCnOrAsqBhM

Datum: 05.04.2012

Vložil: Žáci

Titulek: První mistrák

Zdravíme všechny fanoušky,
v pátek 6.4.2012 začíná jarní sezóna i pro naše mladší žáky. V prvním zápase hostíme od 17:30 tým SK Rpety. Doufáme, že nás přijdete podpořit v hojném počtu a vytvoříte atmosféru jako bývá v Plzni na hokeji.
Žáci SK Tlustice + trenéři

Datum: 03.04.2012

Vložil: Pida

Titulek: Beroun B

Club d5 :D kluci to je z Homolky.. Klidne vam nejake fotky mohu poslat :D :D

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek