Diskusní téma: SK Tlustice

Datum: 05.04.2012

Vložil: Standa B.ml.

Titulek: Re: Beroun B

No vidíš, já ani nevěděl, že nějaká fotka existuje, celý jsem si to vymyslel :) Jinak díky za nabídku, ale myslim, že to bez těch fotek nějak zvládnem :)

Datum: 09.03.2012

Vložil: Standa B. ml.

Titulek: Výpomoc při správě webu + facebooku

Zdravim veškerou fotbalovou obec,

shánim dobrovolníka co by mi pomohl se správou webu + novýho facebookovskýho profilu, kterej ted vytvářim. Začíná toho bejt celkem hodně a aby to mělo nějakou kvalitu, tak je potřeba aby nás to dělalo víc.

Odměnu nečekejte, pouze uznání :)

Zájemci hlaste se na bogdanov.stanislav@gmail.com :)

Zdar a sílu
Standa

Datum: 05.03.2012

Vložil: Fanda

Titulek: Zajíavost

Doporučujeme: www.jistotahovorem.cz skvěla nová služba.

Datum: 15.02.2012

Vložil: Stanley B.

Titulek: Účast na trénincích - základní statistika

Zdravím všechny,

jen několik základních čísel z dosavaď probíhající zimní přípravy. Každej ať si udělá obrázek sám.

1, celkový počet tréninků - 15
2, celkový počet naběhaných km - 90
3, průměrná účast na trénincích - 33% (z 20-ti hráčů, takže nás chodí od 6-8 stabilně, což je žalostně málo, de facto jediná lajna, která chodí celá, je obrana)
4, největší dříč - Honza Ungr - 93% účast na trénincích
5, počet zrušených přípravných zápasů - 2 ze 2

Hoši, chtělo by to máknout. Jinak prostě a jednoduše budeme v létě trpět a nikoho to nebude bavit. Já osobně třeba chci vyhrávat, nevim jak vy :) To ale bez trochy fyzičky nepůjde. Technici sice jsme největší, ale jen to nestačí :).

Samozřejmě, že pokud chodíte běhat sami, tak se nic moc neděje, ale občas byste mohli přijít běhat s náma, porovnat se :) Pro ty, co nechodí, tak maximálně 3 hodiny v týdnu sportovat snad neni taková překážka.

Mám 100 chutí sem poslat nějaký odkazy na články, který dokazujou, že sportem si zlepšujeme zdraví, sexuální život, atd., ale to všichni víme. Takže, pro ty, co nic nedělají a jen čumí na Novu: "chcete vypadat takhle?" :) https://i.idnes.cz/07/083/gal/MBB1d5d69_16516289.jpg

Ve čtvrtek 16.2.2012 v tělocvičně. Dáme si do těla. Zdar

Standa B.

Datum: 09.02.2012

Vložil: Stanley B.

Titulek: Emaily

Zdravím, pokud někdo chcete zasílat upozornění na email, že je na webu SK něco novýho (nový článek, fotka, atd.), tak mi pošlete mail s textem "ANO" na bogdanov.stanislav@gmail.com. Ušetří vám to čas a taky se novinky dozvíte rychleji.

Datum: 15.01.2012

Vložil: burky starší

Titulek: přípravné zápasy

pro Standu Bogdanova - doplnění do plánu přípravy, ale i pro ostatní.
jinak tréninky stále úterý a čtvrtek od 18,00 , sobota od 14,00 vše hřiště sk, s sebou kopačky i boty na běhání

pátek 3. února cca 18,30 hodin hřiště Motorlet Strašníce B - Tlustice
sobota 18.února přípravný zápas v jednání
sobota 24.února hřiště Motorlet Nižbor - Tlustice
sobota 3. března 14,00 hřiště Dobříš Dobříš dorost - Tlustice
sobota 10.března 15,00 hodin hřiště Tlustice Tlustice - Lochovice
sobota 17.března 15,00 hodin hřiště Tlustice Tlustice - Komárova A

časy začátků utkání budou vždy včas upřesněny, možná změna i termínu na umělce Motorletu - bud pátky kolem 18,30 nebo sobota či neděle dle obsazení hřiště, zápasy na domácím hřišti dle stavu terénu hrací plochy, v případě nezpůsobilého terénu náhradní hřiště - předpoklad Motorlet .

pozor Valná hromada - sobota 4,2.2012 sál resturace u Vlčků, děkujeme za účast
fotbalu zdar
sekretárium

Datum: 24.11.2011

Vložil: Paci

Titulek: fotbálek

Zdar, kdo bude mít chuť koná se každou sobotu za vhodného počasí na hřišti od 14,00 fotbálek. Všichni jsou vítáni.

Datum: 09.11.2011

Vložil: Daniel Hnízdil

Titulek: Brankářská škola

DOBRÝ DEN POŘÁDÁME BRANKÁŘSKÝ KEMP VE MŠENĚ U MĚLNÍKA A TO V ROZMEZÍ OD 23. DO 27.11.

JEDNÁ SE JIŽ O 6.ROČNÍK VÍCE INFORMACÍ NAJDETE TAKÉ NA WWW.MLADIBRANKARI.CZ

SVĚŘENCŮM SE BUDOU VĚNOVAT ZKUŠENÍ TRENÉŘI

JSOU PLÁNOVÁNY ČTYŘI TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY DENNĚ

SUPER ZÁZEMÍ-K DISPOZICI TĚLOCVIČNA,UMĚLKA PŘÍRODNÍ TRÁVA

JE ZDE MOŽNOST NEABSOLVOVAT KEMP CELÝ KVŮLI ŠKOLE NEBO ZÁPASŮM

V LÉTĚ SE ZÚČASTNILO 34 KLUKŮ Z NICHŽ NEJMLADŠÍ BYL ČTYŘLETÝ A NEJSTARŠÍ DVACETOSM LET

DO KEMPU JE MOŽNO SE PŘIHLÁSIT I JAKO HRÁČ Z POLE(BUDE SE STARAT SPECIÁLNĚ TRENÉR

Datum: 08.11.2011

Vložil: Honza V.

Titulek: Děkovačka

Chtěl bych poděkovat všem, kteří nám pomohli ( materiálně či finančně ) s přípravou dokopné pro žáky, i všem zúčastněným osobám a doufám že byli všichni spokojeni. Jeden z muzikantů byl tak "SPOKOJEN" , že mi ještě v pondělí nadával jak je mu nevolno.

Tak " Sportu zdar a fotbalu v Tlustici zvlášť"

Datum: 05.11.2011

Vložil: burky starší

Titulek: žáci dokopná

Nazdar všichni,
včera jsem byl mezi pozvanými na dokopné našich žáků, kterou pro ně uspořádali trenéři . Nenechal jsme si to ujít vždyť kluci měli co slavit. 1. místo v tabulce díky lepšímu skore, jen jediný prohraný zápas z celého podzimu , za to se muselo klukům poděkovat. Jedli se řízky, chlebíčky, Sigi udělal i buřtíky na pivu, pilo se nealko i alko / to jen dospělí/. Přišli pozvaní i někteří nepozvaní, hrála opravdová muzika, kluci měli zajímavé soutěže/je vidět že Honza V. jezdil na "pionýráky", kluci si zařádili i venku, pokecali si všichni dospělí a už to nebyl jen monolog jedné osoby. Téměr každý z dospělých/až na některé vyjímky/ přispěl na dokopnou bud finančně či nějakou mlsnotou. Odcházel jsme kolem půlnoci docela spokojenej a docela i rovně, tahouni však ještě zůstali a z plánovaných 7,15 hodin se šlo na úklid až v 9 / slyšel jsem jak Sigi budí Honzu/.Jen škoda , že někteří museli odejít dřív domů, jelikož měli sobotní pracovní povinnosti.

Pěkný zakončení sezony, kluci si ho zasloužili, ale poděkování patří i trenérům, i jejich zásluhou jsou kluci tam kde jsou. A trenéři nenechte se odradit nějakejma kecama, ať si někdo zkusí být na hřišti 3x v týdnu a starat se o fotbalový potěr/ taky jsem to chvíli dělal/ a dát tomu nějakej řád a smysl.
docela mě mrzelo že jsen nestihl odpolední fotbálek, kde proti žákům nastoupili trenéři se svojí partou. V brance prej čaroval jinak bejvalej kanonýr Žebro 1 / Pavel Ungr nejstarší/. a i když chytal bez brejlí předvedl pár parádních zákroků. / trošku čaroděj Vaniak/- prostě kluk z plácku.
takže díky za pozvání a cigi caga cigi caga hej hej hej
burky starší - sekretárium

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek