Žáci: Olympie Zdice - SK Tlustice 2 : 3 ( 2 : 1 ) Výjimečný zápas!!

Olympie Zdice - SK Tlustice   2 : 3   ( 2 : 1 )

Branky: Jirouch, Ernest, Ségl

Sestava:  Potenec - Červený, Ernest, Vytlačil - Kunc, Volráb J., Jirouch - Ségl

Střídali: Novotný, Volráb A., Lisewski

Tentokrát jsme zajížděli k jednomu z nejtěžších soupeřů, a proto jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas. Bohužel se to projevilo hned v úvodu zápasu a již v 8. minutě jsme prohrávali 0 : 2.  Z poloviny to bylo naší lehkovážností a z poloviny výborným výkonem domácích hráčů. Po úpravách sestavy se hra vyrovnala a po jednom z mnoha rohových kopů se nám zásluhou Ládi Jiroucha podařilo snížit. V poločase proběhla v kabině bouřka a její účinek byl znát po celý druhý poločas. Začali jsme domácí přehrávat, ale dlouho bez efektu. Deset minut před koncem však prošel Honza Volráb s patřičným důrazem přes tři hráče soupeře a z jeho přihrávky snížil přízemní střelou přesně k tyči Ernest. Po dvou minutách opět předvedli kluci velký důraz před brankou soupeře a Michal Ségl střelou bez přípravy překvapil domácího gólmana. I přes mírný tlak domácích ( podržel nás brankář ) se nám podařilo výsledek udržet a dosáhli jsme tak na tři body. Nerad vyzvihuji jedince, ale tentokrát udělám výjimku. Po příchodu na hřiště podal vynikající a obětavý výkon jeden z nejmladších hráčů - Honza Novotný. I podle vyjádření rozhodčího p.Kuša to byl vynikající zápas. Proto si neodpustím malé rýpnutí: Je škoda, že tyto zápasy nevidí rodiče hráčů, protože pak by kluci jistě podávali ještě lepší výkony. A navíc by pomohli trenérům s odvozem hráčů, neboť do dvou aut se nám všichni bohužel nevejdou.

Těším se nashledanou na příštích zápasech.