Průběh letní přípravy

13.08.2012 19:22

Po krátké odmlce se znovu hlásíme s informacemi o týmu SK Tlustice.

A tým prozatím sehrál 2 přípravné zápasy a 1 přípravný turnaj. Ostatní týmy začnou s přípravou o něco déle.

Příprava "A"týmu

Turnaj v Mýtě

Velice kvalitně obsazený turnaj. Kromě nás se ho zúčastnili domácí Mýto, pražská Zbraslav a Rokycany. Bohužel jsme nedorazili  v nejsilnější sestavě. To a k tomu ještě velice dobří soupeři způsobily, že jsme skončili na posledním, 4. místě. Kvalitně jsme z celkových 120 minut (3*40minut) odehrály 60. Více než vyrovnaným soupeřem jsme byli domácím. Se Zbraslaví jsme dokázali držet krok 1 poločas. Rokycany byly již značně nad naše síly. I tak jsme ale viděli, jak se hraje fotbal na vyšší úrovni. Jakožto studijní materiál si myslím, že to bylo hodně výživné :) Paci navíc vyhrál cenu pro nejlepšího gólmana :)

SK Jince

Vítězství 2-1. Hlavně druhý poločas jsme odehráli velice dobře.

Zbiroh

Vítězství 5-2. První poločas byl vyrovnaný. Vyhráli jsme ho 1-0. Ve druhém jsme ale přidali rychlé 2 góly a bylo po zápase. Domácí se snažili výsledek korigovat, ale naše protiútoky byly smrtící. Kdyby nebylo několika málo okýnek způsobených naší snahou hrát prvoligový ofsajd systém a mírnou ztrátou koncentrace, mohlo to být ještě lepší.