Útok Honza Ungr 60 0
Útok Petr Novák 75 0
Střídání Marek Hasman 30 0
Střídání Radek Svoboda 15 0

První poločas byl zcela vyrovnaný. Hrálo se povětšinou ve středu hřiště a ani jeden tým se nedostal do vyložené šance. Mírnou územní převahu jsme měli my. Výsledkem všeho bylo ale několik nepřesných střel. Stejně tak na straně Nižbora.

Druhý poločas začal tak jak první skončil. Vyrovnanou hrou. Oba týmy se dostali maximálně po hranici velkého vápna, tam ale veškeré šance končily. Bylo jasné, že zápas rozhodne jediná branka. Tu naneštěstí dali hosté. S postupem času totiž měli stále více ze hry a ukázali, v čem je jejich síla - dobrá fyzická kondice. V 75. minutě dokázali po rychlém brejku skórovat poprvé. Hostující útočník poslal šajtlí a la Rosický do šance Matějku, který neváhal. O 2 minuty později jsme inkasovali podruhé. Do naší otevřené obrany se vrhli 2 hostující útočníci. První střela ještě skončila na tyči, dorážku už si ale Nižborští nenechali ujít. Na konci zápasu jsme se snažili o tlak, nicméně nedařilo se. Nižbor po zásluze zvítězil 2-0.

Nezbývá než zamakat ve středu proti Komárovu a v sobotu proti Stašovu.